B&P PROTECTION PARTNERS

Tam, gdzie inni mówią KONIEC, dla nas to NOWY POCZĄTEK

Zarząd i kadra

Prezesem Zarządu i założycielem firmy B&P PROTECTION PARTNRES SP. Z O.O. jest detektyw Bartłomiej Domagała, który działa czynnie w sektorze detektywistycznym oraz ochrony osób i mienia od 2008 roku. Ponadto zasiada on również w zarządzie dwóch Spółek związanych z tym rynkiem, gdzie pełni funkcje członka zarządu oraz szafa ds. bezpieczeństwa. Na swoim koncie ma setki przeprowadzonych spraw związanych z tematyką prawa rodzinnego, cywilnego i karnego. Czynnie koordynuje i uczestniczy w projektach międzynarodowych w Europie, Afryce i Ameryce Południowej.

 

Sukcesy detektywa Bartłomieja Domagały opisywane są w mediach, a jego praca uznawana za rzetelną i efektywną czego wydźwięk pojawia się w artykułach prasowych, programach telewizyjnych czy radiowych.

Nie bez znaczenia jest stała i ścisła współpraca z organami ścigania w sprawach kryminalnych tj. porwania dla okupu, kradzieże mienia, zabójstwa.

 

Zespół pracowników kierowany przez detektywa Bartłomieja Domagałę jest w myśl zasady:

„Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana” - Heraklit z Efezu.

W oparciu o tą maksymę każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie.

 

człowiek w kominiarce

Detektywi i ochroniarze

 

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, którzy doświadczenie zawodowe zdobywali w Policji, CBŚ, Służbach Specjalnych czy Biurze Ochrony Rządu. Posiadamy szereg specjalistów z zakresu informatyki śledczej, technik wywiadowczych i kontrwywiadowczych, psychologii, medycyny sądowej.

 

Detektywi posiadają ważne licencje, a ochroniarze wpisani się na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej prowadzoną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji. Posiadamy pozwolenie na broń krótką i długą. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do inwigilacji, oprogramowaniem komputerowym oraz nowoczesnym uzbrojeniem bojowym.

 

Wiemy jak ważna w naszej pracy jest dyskrecja i lojalność wobec naszych zleceniodawców.

Od lat pracujemy w stałym i hermetycznym zespole specjalistów, którzy poddawani są systematycznej i szczegółowej kontroli.

 

Na równi z dyskrecją i lojalnością stoi jakość świadczonych przez nas usług.

Każdego dnia podnosimy swoje kompetencje zawodowe poprzez wymianę doświadczeń, fachową literaturę, szkolenia prowadzone przez specjalistów czy treningi praktyczne.

Nasz zespół budują ludzie cechujący się wysokim poziomem kreatywności, odpornością na stres, dbałością o bezpieczeństwo prowadzonych realizacji.

 

sprawa dal reportera

detektyw

Zakres działań

 

Świadczymy usługi detektywistyczne oraz ochrony osób i mienia w kraju jak i poza jego granicami.

Naszymi klientami są osoby prywatne, przedsiębiorstwa, wielkie korporacje oraz instytucje państwowe.

Posiadamy detektywów i oddziały interwencyjne w każdym województwie co sprawia, że natychmiast możemy przystąpić do realizacji zadań.

Dzięki doświadczeniu zawodowemu, rozbudowanej strukturze informatorów oraz podmiotów z którymi współpracujemy z łatwością możemy realizować najbardziej skomplikowane zadania w każdej części świata.

 

Metodyka naszych działań:

 

Sięgamy w przeszłość - jako jedna z nielicznych agencji detektywistycznych potrafimy zgromadzić materiał dowodowy związany ze sprawami z przed wielu lat, a które dziś są umorzone. Wykorzystujemy do tego socjotechnikę i wszystko to co jest z nią związane.

Działamy tu i teraz – z łatwością wchodzimy w hermetyczne środowiska biznesowe, zawodowe, subkulturowe w celu zebrania potrzebnych informacji. Pracujemy w oparciu o najwyższe standardy i wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt techniczny, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i efektywnie zgromadzić materiał dowodowy.

Chronimy przyszłość - przeprowadzamy rocznie dziesiątki audytów bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach, które mają na celu wyeliminowanie zagrożeń wewnętrznych i zewnętrznych w związku z prowadzonym biznesem.

Materiały dowodowe tworzone są z dbałością o polskie prawo przez co zyskują status dowodowy w procesach sądowych.

 

paszport i oznaka detektywa