B&P PROTECTION PARTNERS

Tam, gdzie inni mówią KONIEC, dla nas to NOWY POCZĄTEK

Ubezpieczenia

Wsparcie dla firm ubezpieczeniowych

 

Agencja Detektywistyczna B&P PROTECTION PARTNERS zapewnia najwyższy poziom świadczonych usług, dyskrecję oraz lojalność w powierzonych sprawach. Nie działamy stereotypowo. Nasza kadra to połączenie ducha tradycji i nowoczesności w działaniach. Zespół tworzą ludzie, którzy doświadczenie zdobyli w Policji, Centralnym Biurze Śledczym, Centralnym Biurze Antykorupcyjnym oraz Biurze Ochrony Rządu. Ponadto mamy w swoich szeregach specjalistów z zakresu informatyki śledczej, technik wywiadowczych oraz medycyny sądowej.

 

ubezpieczenia

Detektywi B&P PROTECTION PARTNERS potrafią odegrać najbardziej wymagające role, wejść „pod przykryciem” w hermetyczne środowiska i pod ułożoną „legendą” zdobywać materiał dowodowy. W swojej pracy wykorzystujemy socjotechnikę i wszystko to co jest z nią związane. Z łatwością zdobywamy informacje odnośnie wydarzeń, które miały miejsce w przeszłości, dzieją się teraz lub niebawem się wydarzą. Dysponujemy nowoczesnym wyposażeniem, co gwarantuje jakość materiałów na najwyższym poziomie.

 

Oferujemy profesjonalne działania w zakresie weryfikacji szkód zgłaszanych przez ubezpieczonych pod kątem analizy faktów oraz przebiegu wydarzeń. W przypadku nieprawidłowości sprawnie gromadzimy materiał dowodowy potwierdzający próbę wyłudzenia świadczenia. Z naszych ustaleń powstaje raport detektywistyczny, który stanowi dowód w postepowaniu prowadzonym przez prokuraturę, a detektywi biorący udział w czynnościach występują w roli świadków.

 

Ponadto:

- weryfikujemy wnioski o wypłatę świadczenia;

- analizujemy zgłoszoną szkodę;

- oceniamy ryzyko związane z próbą wyłudzenia;

- sprawdzamy autentyczność przedstawionych dokumentów medycznych podczas procesu likwidacji potencjalnej szkody;

- ustalamy źródła dostępnej dokumentacji medycznej, które nie zostały ujawnione;

- przeprowadzamy rekonstrukcje wydarzeń;

- rozpracowujemy zorganizowane grupy przestępcze zajmujące się wyłudzaniem odszkodowań.

 

Współpracujemy z rzeczoznawcami, lekarzami różnych specjalizacji w tym medycyny sądowej oraz byłymi biegłymi sądowymi.

papiery ubezpieczeniowe