B&P PROTECTION PARTNERS

Tam, gdzie inni mówią KONIEC, dla nas to NOWY POCZĄTEK

Cyberprzestępczość

Cyberprzestępczość

 

Skutecznie namierzamy sprawców przestępstw internetowych, gromadzimy niezbędny materiał dowodowy, dokonujemy zatrzymania i pociągamy przestępców do odpowiedzialności karnej.

 

Prowadzimy sprawy dotyczące kradzieży pieniędzy z kont bankowych za pomocą bankowości elektronicznej. Żadna osoba dokonująca przestępstwa w sieci nie jest anonimowa oraz bezkarna.

 

Zapewniamy pomoc ofiarą stalkingu w internecie, które są prześladowane przez przestępców z pomocą fikcyjnych kont na portalach społecznościowych. W szybki i skuteczny sposób namierzamy sprawców.

 

Detektywi B&P PROTECTION PARTNERS w prowadzonych działaniach współpracują z wydziałami ds. cyberprzestępczości ulokowanymi w Komendach Wojewódzkich Policji.

 

cyberprzestępczość

Najczęściej zajmujemy się przestępstwami przeciwko integralności i dostępności informacji, a także oszustwami internetowymi:

 • ataki hakerskie
 • złośliwe oprogramowanie
 • kradzież tożsamości i pranie pieniędzy
 • fałszywe oferty kupna i sprzedaży
 • oszustwo nigeryjskie
 • oszustwo z wykorzystaniem SMS
 • ransomware

 

Przeprowadzamy w firmach audyty bezpieczeństwa sieci, eliminując potencjalne zagrożenia.

Wdrażamy strategie bezpieczeństwa sieci co czyni ją odporną na ataki hakerskie.

 

Zalecamy systematycznie kontrolować zabezpieczenia sieci z pomocą naszego działu informatyki śledczej.

 

detektyw


 

detektyw w słuchawkachWywiad - CYBERMAFIA 1 – Haker - Amerykański Żołnierz

Detektyw Bartłomiej Domagała przedstawia pracę wydziału detektywistycznego ds. zwalczania cyberprzestępczości komputerowej. Praktyka detektywa dowodzi, że w sieci nikt nie jest anonimowy i zawsze pozostawia ślady, po których sprawcy przestępstw zostają namierzeni, a następnie zatrzymani i pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Wspólnie z redakcją Pruszków News zapraszamy do obejrzenia filmu dokumentalnego z udziałem detektywa Bartłomieja Domagały.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=pCImXka_39o

 


 

strzelający detektywWywiad - CYBERMAFIA 2 – Celebrytka – Kryptowaluty

Detektyw Bartłomiej Domagała przedstawia kulisy sprawy, związanej z kradzieżą pieniędzy z konta bankowego pod legendą giełdy kryptowalut. Przestępcy podszyli się pod pracowników instytucji finansowej. Zadziałali z zaskoczenia i dysponowali dobrym przygotowaniem merytorycznym tzn. posiadali podstawowe informacje na temat ofiary i w pierwszej fazie rozmowy budowali na ich podstawie swoją wiarygodność.

Detektyw Bartłomiej Domagała przedstawi pracę wydziału detektywistycznego ds. zwalczania cyberprzestępczości komputerowej począwszy od fazy przygotowania po brawurową akcje i zatrzymanie przestępców.

Wspólnie z redakcją Pruszków News zapraszamy do obejrzenia filmu dokumentalnego z udziałem detektywa Bartłomieja Domagały.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=0RTChAtBxc8

 


 

Informatyka śledcza

 

B&P PROTECTION PARTNERS posiada zespół specjalistów z branży IT. Naszymi klientami są osoby prywatne, przedsiębiorstwa oraz instytucje państwowe.

 

Poniżej najczęstsze zlecenia jakie realizujemy:

 • Identyfikacja tożsamości osób w sieci.
 • Analiza bilingów połączeń telefonicznych.
 • Namierzanie telefonów komórkowych za pomocą nadajników BTS.
 • Weryfikacja danych osobowych na podstawie numerów telefonów.
 • Oprogramowanie szpiegujące w komputerach oraz telefonach komórkowych.
 • Odzyskiwanie skasowanych lub utraconych danych.
 • Pozyskiwanie wiadomości tekstowych SMS lub z innych komunikatorów.
 • Odblokowywanie komputerów i telefonów posiadających hasła i inne zabezpieczenia.
 • Tworzenie oprogramowania szpiegującego do telefonów komórkowych oraz komputerów.
 • Zadania specjalne: kontrolowane zdalne włamania do komputerów

 

 

informatyk

 

Detektywi B&P PROTECTION PARTNERS z udziałem naszych specjalistów z branży IT przeprowadzą cyberatak i pokażą w jak łatwy sposób można ukraść cenne informacje

 

Żyjemy w świecie powszechnego dostępu do sieci. Hakerzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę by skutecznie i przy pozostawieniu jak najmniejszej ilości śladów przeniknąć do naszych komputerów. Celem stają się tajemnice przedsiębiorstwa, poufne dokumenty, dane osobowe, loginy, hasła do banków i kont pocztowych. Zabezpiecz siebie i swoją firmę!