B&P PROTECTION PARTNERS

Tam, gdzie inni mówią KONIEC, dla nas to NOWY POCZĄTEK

Wywiad gospodarczy

Analiza kontrahentów

Detektywi B&P PROTECTION PARTNRES specjalizują się w przeprowadzaniu wywiadu gospodarczego. Skrupulatnie analizują sytuacje kadrową, finansową, prawną firm. Narzędzia i środki dostosowujemy do oczekiwań naszych klientów co sprawia, że w indywidualny sposób podchodzimy do każdego zlecenia.

 

Jesteśmy świadomi tego jak ważna jest informacja zdobyta we właściwym czasie. Wiemy również jak skrajne skutki pociąga za sobą brak wiedzy przedsiębiorstwa o danym kontrahencie i jego szkodliwości.

 

Działania prowadzimy na terenie Polski i Unii Europejskiej.

 

W naszych szeregach są byli oficerowie Centralnego Biura Śledczego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, którzy są gwarantem bogatej wiedzy teoretycznej, praktycznej i znajomość przepisów prawa.

 

wywiad gospodarczy

Metodyka naszych działań:

 

Sięgamy w przeszłość - jako jedna z nielicznych agencji detektywistycznych potrafimy zgromadzić materiał dowodowy związany ze sprawami z przed wielu lat, a które dziś są umorzone. Wykorzystujemy do tego socjotechnikę i wszystko to co jest z nią związane.

Działamy tu i teraz – z łatwością wchodzimy w hermetyczne środowiska biznesowe, zawodowe, subkulturowe w celu zebrania potrzebnych informacji. Pracujemy w oparciu o najwyższe standardy i wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt techniczny, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i efektywnie zgromadzić materiał dowodowy.

Chronimy przyszłość - przeprowadzamy rocznie dziesiątki audytów bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach, które mają na celu wyeliminowanie zagrożeń wewnętrznych i zewnętrznych w związku z prowadzonym biznesem.

 

Materiały dowodowe tworzone są z dbałością o polskie prawo przez co zyskują status dowodowy w procesach sądowych.