B&P PROTECTION PARTNERS

Detektyw

Sprawy rozwodowe

 

Najczęstszym powodem rozwodu jest zdrada, alkoholizm i hazard. Jest jeszcze wiele innych czynników, które przyczyniają się do rozpadu związku i na ich podstawie można określić winę współmałżonka tj. groźby, porzucenie, brak pomocy, odmowa współżycia, znęcanie się fizyczne czy psychiczne.

Sprawa rozwodowa jest jak „rozgrywka szachowa”, do której trzeba się bardzo dobrze przygotować. Najlepiej zrobić to  z pomocą doświadczonych detektywów B&P PROTECTION PARTNRES, którzy zgromadzą materiał dowodowy i zarekomendują rzetelnych adwokatów, za którymi stoją sukcesy w sprawach cywilnych i rodzinnych.

 

sprawy rozwodowe

Obserwacja i kontrobserwacja

 

Detektywi B&P PROTECTION PARTNRES prowadzą codziennie czynności związane z obserwacją osób i miejsc w celu zdobycia wiedzy operacyjno-rozpoznawczej. Celem nadrzędnym jest rozpoznawanie, zapobieganie, wykrywanie zagrożeń oraz zbieranie materiału dowodowego.

Jeżeli szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, to podstawą jest przeprowadzenie działań obserwacyjnych przez doświadczonych detektywów B&P PROTECTION PARTNRES, którzy robią to z sukcesami każdego dnia.

 

Nasza pomoc okaże się bezcenna również w przypadku kiedy czujesz, że jesteś obserwowany przez nieznane Ci osoby. Detektywi B&P PROTECTION PARTNRES przeprowadzą działania kontrobserwacyjne, aby potwierdzić lub wykluczyć ten fakt. Jeżeli w ciągu dnia mijasz kilkukrotnie te same samochody lub twarze, pod Twoim domem lub miejscem pracy parkują samochody i nikt z nich nie wysiada to nie zwlekaj i zadzwoń do nas!

 obserwacja

Oszustwa matrymonialne

 

W czasach rozwoju portali społecznościowych łatwo paść ofiarą nieuczciwej osoby lub grupy osób, która na podstawie wyrafinowanego planu zamierza osiągnąć korzyści majątkowe lub materialne. Zagrożenie takie czyhać może również na nas w świecie realnym np. w momencie nawiązania kontaktu z osobą obcą na ulicy.

Gdy spotkało Cię nieszczęście z tym związane lub podejrzewasz, że ktoś próbuje Cię oszukać skontaktuj się z detektywami B&P PROTECTION PARTNRES. Posiadamy dział związany z informatyką śledczą oraz skuteczny wywiad terenowy i bez problemu zweryfikujemy tożsamość podejrzanej osoby.

 

oszustwa matrymonialne

Życiorysy i przeszłość osób

 

W dobie rozwoju technologii w bardzo łatwy sposób jesteśmy w stanie stworzyć sobie nową tożsamość chcąc zapomnieć o przeszłości lub w celu oszustwa. Z pomocą przychodzą nam gabinety medycyny estetycznej, portale społecznościowe czy drukarnie fałszywych dokumentów nie wspominając o tym, że dyplom wyższej uczelni można sobie pobrać z sieci, wydrukować i wypisać!

 

Jeżeli podejrzewasz, że osoba, która jest dla Ciebie ważna z przyczyn osobistych czy biznesowych zataja fakty lub nimi manipuluje przedstawiając nieprawdziwy obraz rzeczywistości skontaktuj się z detektywami B&P PROTECTION PARTNRES nim będzie za późno. W swojej pracy widzieliśmy już mężczyzn podających się za milionerów, którzy w rzeczywistości mieli miliony, ale zadłużenia w bankach czy kobiety o spojrzeniu anioła z morderstwem na koncie, jak również idealnego tatusia z zatajonym wyrokiem za pedofilię.

 

Bezpieczeństwo dziecka

 

„Małe dzieci – mały kłopot. Duże dzieci – duży kłopot”. Niestety to powiedzenie ma wiele wspólnego obrazem jaki możemy dostrzec na ulicach naszych miast czy wsi. Młodzież coraz częściej sięga po narkotyki, dopalacze i inne substancje psychoaktywne. W stanie odurzenia narkotykowego są w stanie bez skrupułów łamać prawo, nie patrząc na konsekwencje swojego postępowania, które nierzadko ciągną się przez całe życie. Równie niebezpieczne są sekty i inne związki wyznaniowe, które silnie uzależniają i działają w oparciu o sprawdzone metody wywierania wpływu na ludzi.

 

Skontaktuj się z detektywami B&P PROTECTION PARTNRES jeżeli podejrzewasz, że Twoje dziecko spędza czas wolny w sposób inny niż Ci przedstawia czy w ostatnim czasie zachowuje się inaczej niż zwykle.

 

używki

Podsłuchy, ukryte kamery, nadajniki GPS

 

Dostępność sprzętu, służącego do inwigilacji drugiego człowieka jest bardzo duża. Z wielką łatwością możemy nabyć lokalizator GPS, mini kamerę czy zestaw podsłuchowy. Polskie prawo nie zabrania posiadania takich urządzeń. Karze pozbawienia wolności do lat dwóch podlega osoba, która wykorzystuje wyżej wymieniony sprzęt wobec osób trzecich w celu zdobycia informacji.

 

Jeżeli podejrzewasz, że wobec Ciebie lub Twoich bliskich ktoś stosuje sprzęt do inwigilacji zadzwoń do nas! Detektywi B&P PROTECTION PARTNRES za pomocą nowoczesnego sprzętu sprawdzą wskazane pomieszczenia, pojazdy czy przedmioty w celu wyeliminowania zagrożenia i wytypowania sprawcy.

 

ukryte kamery

Kradzieże pojazdów

 

Kradzież i przywłaszczenie mienia to przestępstwa podlegające pod kodeks karny. Łupem złodziei padają najczęściej kosztowności z okradzionych domów oraz samochody.

Detektywi B&P PROTECTION PARTNRES posiadają informatorów w środowiskach przestępczych co powoduje, że jesteśmy w stanie szybko i sprawnie odzyskać zrabowane przedmioty.

 

Naszymi klientami są wypożyczalnie samochodów czy firmy ubezpieczeniowe, które zgłaszają się do nas w sprawie odzyskania skradzionych pojazdów.

 

O sukcesie decydują najczęściej pierwsze 24 godziny. Rozebranie auta na części pierwsze z usunięciem znaków szczególnych zajmuje grupą przestępczym do dwóch godzin. Jeżeli zostałeś okradziony nie zwlekaj – zawiadom policję oraz detektywów B&P PROTECTION PARTNRES.

 

kradzieże pojazdów

Poszukiwanie osób zaginionych

 

Detektywi B&P PROTECTION PARTNRES przygotowani się w każdej chwili na podjęcie czynności związanych z poszukiwaniem osób. Wiemy jak ważny w takich sprawach jest upływający czas. Jeżeli masz przypuszczenia co do zaginięcia osoby to nie zwlekaj powiadom policję i zadzwoń do nas – bezpłatnie przyjedziemy na miejsce i przedstawimy możliwe scenariusze wydarzeń oraz wdrożymy odpowiednie procedury i strategie.

 

Detektywi B&P PROTECTION PARTNRES posiadają doświadczenie w sprawach związanych z porwaniami rodzicielskimi, porwaniami dla okupu, a także niewyjaśnionymi zaginięciami z przed lat. Prowadzimy także akcje poszukiwawcze związane z celowym ukrywaniem się przestępców, pedofilów oraz innych osób, które miały konflikt z prawem.

 

zaginione osoby

Ustalenie majątku

 

Powszechną praktyką wśród dłużników jest ukrywanie posiadanego majątku co skuteczne uniemożliwia egzekucję komorniczą. Tam gdzie oficjalne metody komorników w walce z dłużnikami przestają być skuteczne pomocą służą detektywi B&P PROTECTION PARTNRES.

Przeprowadzimy czynności związane z ustaleniem ukrytych nieruchomości, ruchomości, papierów wartościowych, złota czy kamieni szlachetnych. Analizie poddane zostaną fakty i dokumenty w celu udowodnienia celowego zbycia majątku. Dłużnik poddany zostanie procesowi inwigilacji w celu ustalenia prawdziwych źródeł dochodu oraz ich wielkości. 

 

postępowanie spadkowe

Postępowanie spadkowe

 

Niestety otrzymanie spadku niesie za sobą często szereg zobowiązań do spłaty. Spadkobierca powinien w pierwszej kolejności sprawdzić jak wyglądały pasywa i aktywa osoby zmarłej. W tym celu skontaktuj się z detektywami B&P PROTECTION PARTNRES, którzy ustalą z jakim majątkiem mamy do czynienia. W przypadku dziedziczenia ustawowego pomożemy ustalić wszystkich potencjalnych spadkowiczów.