B&P PROTECTION PARTNERS

Weryfikacja faktów

Ustalenie majątku

 

Powszechną praktyką wśród dłużników jest ukrywanie posiadanego majątku co skuteczne uniemożliwia egzekucję komorniczą. Tam gdzie oficjalne metody komorników w walce z dłużnikami przestają być skuteczne pomocą służą detektywi B&P PROTECTION PARTNRES.

Przeprowadzimy czynności związane z ustaleniem ukrytych nieruchomości, ruchomości, papierów wartościowych, złota czy kamieni szlachetnych. Analizie poddane zostaną fakty i dokumenty w celu udowodnienia celowego zbycia majątku. Dłużnik poddany zostanie procesowi inwigilacji w celu ustalenia prawdziwych źródeł dochodu oraz ich wielkości. 

 

ustalanie majątku

Weryfikacja kontrahentów

 

Nawiązywanie współpracy między podmiotami gospodarczymi to w świecie biznesu codzienność. Warto się jednak zastanowić czy potencjalny kontrahent jest osobą godną zaufania i czy wspólna kooperacja nie zaszkodzi Twojemu przedsiębiorstwu.

Nie ryzykuj i przekaż sprawę doświadczonym detektywom B&P PROTECTION PARTNRES, którzy na bezpośrednim spotkaniu przedstawią Ci szczegółowy wywiad na temat podmiotu gospodarczego lub osoby, z którą planujesz tworzyć zależności biznesowe.

 

weryfikacja kontrahentów

Nieuczciwa konkurencja

 

Powszechnym stało się zjawisko nieuczciwej konkurencji. Patologia ma miejsce w każdej branży niezależnie od wielkości prowadzonego biznesu. Skutkami takich działań najczęściej są straty finansowe, odpływ stałych klientów czy zszargana opinia.

Działania bezpośrednie dotyczą: podszywania się pod produkt, rozpowszechnianie fałszywych opinii, zakazanej reklamy, przekupstw, utrudniania dostępu do rynku.

 

Regulacje prawne w tym przypadku nie są wystarczające, a to co powinniśmy zrobić to zlecić działania profesjonalnym detektywom B&P PROTECTION PARTNRES, którzy z łatwością wychwycą wszystkie przejawy nieuczciwej konkurencji zarówno w sieci jak i w realnym świecie. Materiały dowodowe tworzone są z dbałością o polskie prawo przez co zyskują status dowodowy w procesach sądowych.

 

szklane wieżowce

Kontrola pracowników

 

Detektywi B&P PROTECTION PARTNRES doskonale wiedzą, że najsłabsze ogniwo każdego biznesu to człowiek. Rocznie przeprowadzamy dziesiątki audytów związanych z kadrami. Sprawy najczęściej dotyczą: przestrzegania procedur wewnętrznych, wykorzystania czasu pracy, kradzieży, standardu obsługi klienta, sposobu wykorzystania narzędzi pracy, gospodarności w zakresie powierzonego budżetu i faktycznych transakcji, zwolnień lekarskich.

 

Radzieckie powiedzenie mówi „ufaj, ale sprawdzaj” – zyskaj pewność, że ludzie, którym dajesz wynagrodzenie i wsparcie zasługują na Twoje zaufanie, które jest wartością bezcenną.