B&P PROTECTION PARTNERS

Tam, gdzie inni mówią KONIEC, dla nas to NOWY POCZĄTEK

Weryfikacja faktów

Ustalenie majątku

 

Powszechną praktyką wśród dłużników jest ukrywanie posiadanego majątku co skuteczne uniemożliwia egzekucję komorniczą. Tam gdzie oficjalne metody komorników w walce z dłużnikami przestają być skuteczne pomocą służą detektywi B&P PROTECTION PARTNRES.

Przeprowadzimy czynności związane z ustaleniem ukrytych nieruchomości, ruchomości, papierów wartościowych, złota czy kamieni szlachetnych. Analizie poddane zostaną fakty i dokumenty w celu udowodnienia celowego zbycia majątku. Dłużnik poddany zostanie procesowi inwigilacji w celu ustalenia prawdziwych źródeł dochodu oraz ich wielkości. 

 

ustalanie majątku

Weryfikacja kontrahentów

 

Nawiązywanie współpracy między podmiotami gospodarczymi to w świecie biznesu codzienność. Warto się jednak zastanowić czy potencjalny kontrahent jest osobą godną zaufania i czy wspólna kooperacja nie zaszkodzi Twojemu przedsiębiorstwu.

Nie ryzykuj i przekaż sprawę doświadczonym detektywom B&P PROTECTION PARTNRES, którzy na bezpośrednim spotkaniu przedstawią Ci szczegółowy wywiad na temat podmiotu gospodarczego lub osoby, z którą planujesz tworzyć zależności biznesowe.

 

weryfikacja kontrahentów

Nieuczciwa konkurencja

 

Powszechnym stało się zjawisko nieuczciwej konkurencji. Patologia ma miejsce w każdej branży niezależnie od wielkości prowadzonego biznesu. Skutkami takich działań najczęściej są straty finansowe, odpływ stałych klientów czy zszargana opinia.

Działania bezpośrednie dotyczą: podszywania się pod produkt, rozpowszechnianie fałszywych opinii, zakazanej reklamy, przekupstw, utrudniania dostępu do rynku.

 

Regulacje prawne w tym przypadku nie są wystarczające, a to co powinniśmy zrobić to zlecić działania profesjonalnym detektywom B&P PROTECTION PARTNRES, którzy z łatwością wychwycą wszystkie przejawy nieuczciwej konkurencji zarówno w sieci jak i w realnym świecie. Materiały dowodowe tworzone są z dbałością o polskie prawo przez co zyskują status dowodowy w procesach sądowych.

 

szklane wieżowce

Kontrola pracowników

 

Detektywi B&P PROTECTION PARTNRES doskonale wiedzą, że najsłabsze ogniwo każdego biznesu to człowiek. Rocznie przeprowadzamy dziesiątki audytów związanych z kadrami. Sprawy najczęściej dotyczą: przestrzegania procedur wewnętrznych, wykorzystania czasu pracy, kradzieży, standardu obsługi klienta, sposobu wykorzystania narzędzi pracy, gospodarności w zakresie powierzonego budżetu i faktycznych transakcji, zwolnień lekarskich.

 

Radzieckie powiedzenie mówi „ufaj, ale sprawdzaj” – zyskaj pewność, że ludzie, którym dajesz wynagrodzenie i wsparcie zasługują na Twoje zaufanie, które jest wartością bezcenną.