B&P PROTECTION PARTNERS

Media O nas

Media - Live Breaking News

 


 

detektyw w słuchawkachWywiad - CYBERMAFIA 1 – Haker - Amerykański Żołnierz

Detektyw Bartłomiej Domagała przedstawia pracę wydziału detektywistycznego ds. zwalczania cyberprzestępczości komputerowej. Praktyka detektywa dowodzi, że w sieci nikt nie jest anonimowy i zawsze pozostawia ślady, po których sprawcy przestępstw zostają namierzeni, a następnie zatrzymani i pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Wspólnie z redakcją Pruszków News zapraszamy do obejrzenia filmu dokumentalnego z udziałem detektywa Bartłomieja Domagały.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=pCImXka_39o

 


 

strzelający detektywWywiad - CYBERMAFIA 2 – Celebrytka – Kryptowaluty

Detektyw Bartłomiej Domagała przedstawia kulisy sprawy, związanej z kradzieżą pieniędzy z konta bankowego pod legendą giełdy kryptowalut. Przestępcy podszyli się pod pracowników instytucji finansowej. Zadziałali z zaskoczenia i dysponowali dobrym przygotowaniem merytorycznym tzn. posiadali podstawowe informacje na temat ofiary i w pierwszej fazie rozmowy budowali na ich podstawie swoją wiarygodność.

Detektyw Bartłomiej Domagała przedstawi pracę wydziału detektywistycznego ds. zwalczania cyberprzestępczości komputerowej począwszy od fazy przygotowania po brawurową akcje i zatrzymanie przestępców.

Wspólnie z redakcją Pruszków News zapraszamy do obejrzenia filmu dokumentalnego z udziałem detektywa Bartłomieja Domagały.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=0RTChAtBxc8

 


 

wywiad, Kroniki Zbrodni - Złodzieje samochodówWywiad – KRONIKI ZBRODNI – Złodzieje samochodów

Detektyw Bartłomiej Domagała od lat zajmuje się odzyskiwaniem skradzionego mienia m.in. samochodów. Złodzieje wykorzystują zaawansowaną elektronikę, a złamanie najnowocześniejszych zabezpieczeń rekomendowanych przez producentów aut nie stanowi dla niż żadnego problemu.

Detektyw Bartłomiej Domagała przedstawi niektóre sytuacje związane z kradzieżami aut jakie spotkał w swojej praktyce zawodowej.

Wspólnie z redakcją Pruszków News zapraszamy do obejrzenia filmu dokumentalnego z udziałem detektywa Bartłomieja Domagały.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=m8Yzv8OA-rI

 


 

Wywiad - Pruszkowski Szlak – Łódzka OśmiornicaWywiad – Pruszkowski Szlak – Łódzka Ośmiornica

Detektyw Bartłomiej Domagała przedstawia kryminalną Łódź w czasach teraźniejszych kontrastując je z przestępczością tego miasta lat 90-tych.

Wspólnie z redakcją Pruszków News zapraszamy do obejrzenia filmu dokumentalnego pt. „Łódzka Ośmiornica”.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=Z5P4ieyza88